Wygrana w drugim sparingu

W sobotę  18 lutego Dębowczanka na własnym stadionie w ramach meczu sparingowego zmierzyła się z B klasową drużyna Dragonem Nowy Glinik. Od początku meczu Dębowiec stwarzał groźne sytuacje pod bramką gości. Dobrze funkcjonowała cała nasza drużyna, która pomimo złego stanu boiska starała się grać piłką, rozgrywając akcje od obrońców przez pomocników, przerzucając ciężar gry z jednej na drugą stronę boiska. Wynik spotkania 3-1 dla Dębowczanki.

Skład: Testowany Zawodnik, Andrzej Dąborowski, Łukasz Pierzowicz, Tomasz Kozik, Testowany Zawodnik, Dawid Soliński, Bartosz Gierut, Kamil Kowalski, Marcin Kutyna, Krystian Wolski, Testowany Zawodnik. Ponadto zagrali : Paweł Pierzowicz, Testowany Zawodnik, Dawid Kluk